Home of Good Movies

Гледајте на кој било уред. Откажете во секое време.

Само за €4.99 месечно
Start your 7 day trial
 или 
Веќе имате профил?  Најави се
down arrow

Гледајте на вашиот омилен уред.

Уживајте во одличната содржина на сите уреди.

Sit-back and start watching

Watch the best of what TV has to offer with FilmBox+ live channels.

Counties

69 држави

Viewers

90 милиони гледачи

Stat

14,000 наслови

Language

18 јазици

Најчесто поставувани прашања

Што е FilmBox+?

FilmBox + е тв канал за забава каде што можете да гледате стотици филмови и серии преку интернет со претплата. Може да гледате и канали во живо со вашата претплата.

Зошто да се претплатам?

FilmBox + нуди голем каталог на содржини опфатени од сите жанрови, вклучувајќи и холивудски филмови, омилени евергрини, скапоцености од светско кино, популарни ТВ серии, сите на едно место и целосно без реклами! Можете да пребарувате низ каталогот без да се претплатите. Сепак, за да ја гледате целата содржина и да креирате список со омилени филмови и серии, потребна ви е претплата.

Како можам да се претплатам?

Регистрацијата е многу лесна. Регистрирајте се на нашата web страна: одете на www.filmbox.com кликнете на копчето "Login" на горниот дел од страницата. Кликнете на "Sign up" копчето, следете ги чекорите на следната страна за регистрација. Регистрирајте се на нашата апликација: Инсталирајте ја FilmBox + апликацијата, кликнете на иконата мени на горната лева страна од екранот.Кликнете "log in", одете надолу со глувчето и потоа кликнете "sign up". Пополнете ја формата и кликнете на "Sign Up" копчето да ја потврдите регистрацијата. Исто можете да се регистрирате користејки Google Play или iTunes/Apple или Facebook профилот.

Како да ги ажурирам информациите на мојата сметка?

Можете да ги ажурирате информациите за вашата сметка преку веб-страницата FilmBox + и / или користејќи ја апликацијата FilmBox +. Ажурирање преку веб-страницата: Ако сакате да ги ажурирате информациите за вашата сметка, посетете ја страницата www.filmbox.com и најавете се на нашата услуга. Кликнете на вашето корисничко име сместено на заглавието. Изберете " Моја сметка" од паѓачкото мени. На следната страница, кликнете на „Измени сметка“. Овде можете да ги направите вашите промени користејќи го вашето име и бројот на вашиот мобилен телефон. Ажурирање користејќи ја апликацијата: Кликнете на иконата со три линии во менито што се наоѓа горниот лев агол на страницата. Изберете „Сметка“ потоа под јазичето Профил, изберете „Уреди сметка“. Овде можете да ги направите вашите промени користејќи го вашето име и бројот на вашиот мобилен телефон.

Како да ја откажам мојата претплата?

Ве молиме следете ги чекорите наведени подолу за да ја откажете вашата претплата. Ако се претплатите со вашата сметка на Google Play или iTunes: Можете да ја откажете претплатата користејќи ја оваа сметка исто како што би направиле за да ја откажете претплатата на која било друга апликација. Ако се претплатите со вашата кредитна картичка или сметка за PayPal: Можете да ја откажете претплатата со кликнување на „„ Моја сметка “од менито. Опцијата за откажување ќе ја видите кога ќе го посетите менито. Ако имате проблеми со откажување на вашата претплата, испратете е-пошта со наслов „„ Откажи “на support@filmbox.com и нашите претставници ќе ви помогнат во барањето.

Во кои држави можам да го користам сервисот FilmBox+?

FilmBox + е достапен ширум светот. Нашата библиотека со ТВ-серии и филмови варира во зависност од земјата, и ќе се менува од време на време, во некои региони кои имаат локализирани интерфејси и содржина.

Што е едно неделен бесплатен пробен период?

Со цел да го искусите FilmBox +, ви даваме 1-неделен бесплатен пробен период. За време на бесплатниот пробен период, можете да ги користите сите одлики и да гледате неограничена содржина. Може да го откажете бесплатниот пробен период во секое време.

Не можете да го најдете тоа што го барате?   Погледнете ги Често Поставуваните Прашања

Подготвени да гледате?

Start your 7 day trial
 или 
Веќе имате профил?  Најави се
Со FilmBox+, лесно можете да ги гледате најдобрите наградувани ТВ серии, филмови, анимирани филмови, документарни филмови и илјадници други содржини на различни уреди поврзани на интернет. Можете да гледате содржини кои ги сакате на вашиот телефон, таблет или ТВ кога и да сакате. Откријте илјадници различни содржини, за пристапни месечни цени!  Прочитајте повеќе